З 03.03. по 07.03. 2014 року в у Вищому професійному училищі №24 м. Заставна було проведено декаду метод комісії гуманітарного циклу з нагоди святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

  3 березня розпочато декаду конкурсом малюнків, письмових робіт та  рефератів за творчістю Т.Г.Шевченка.

  4 березня викладачем Сучеван Ж.В. проведено відкритий урок англійської мови на тему: «Тарас Григорович Шевченко – видатний  художник».

  5 березня відбувся конкурс читців Шевченківської поезії який провела викладач української мови та літератури Василик М.С.

  Відкривала захід бандуристка, учениця 2 класу школи мистецтв міста Заставна, Щербак Альона яка виконала  музичний твір про великого Кобзаря.

  На свято було запрошено поетесу, жительку  с.Товтри  Заставнівського району, Тілабову Софію Дмитрівну яка декламувала власні вірші присвячені великому Кобзареві.

  У конкурсі прийняли участь учні I-III курсів. Учасники читали поезії Шевченка різних періодів його творчості. Підсумком заходу стало проведення вікторини.


   6 березня проведено відкрите засідання літературного гуртка «Прометей» на тему: «Любові пам’ять незабутня… Жінки в житті Т.Г. Шевченка»,  який провела викладач української мови та літератури Томюк Я.М. Учні розповідали про  ту сторінку життя поета, яку згадують дуже рідко, про Шевченкове кохання. Кого і як кохала велика людина. Читаючи поезії Кобзаря, присвячені коханим жінкам, гуртківці  показали свої вміння виразного, емоційного, чуттєвого читання та сприймання творів поета.

  Присутні мали можливість переглянути виставку творів  Тараса Шевченка, а також ілюстрації до  творів та малюнки самого автора.

  7 березня проведено відкрите засідання методичної комісії гуманітарного циклу на якому  підведено  підсумки декади Шевченкознавства, обговорено та проаналізовано відкритий урок та виховні заходи.

  Leave a Reply