Згідно плану роботи училища, методичною комісією будівельного циклу було проведено декаду фахової майстерності, яка проходила під девізом «Моя професія, як промінь світла в майбуття». Мета проведення декади – це підвищення престижу будівельних професій, подальший професійний розвиток учнів, як майбутніх майстрів своєї справи  та розвиток творчих  здібностей учнів.  В рамках декади було проведено ряд заходів.

  18.квітня проведено конкурс міні творів  «Моя професія найкраща»  (між учнями груп №5, №6, №33- який провела викладач спецдисциплін Турецька Н.В). Кращими були мініатюри учнів групи №5 (столяр будівельний, тесляр) Маковійчука Василя та  Садківського Петра, які описали перваги професії столяра і аргументували чому саме вони обрали свою професію

              19.квітня – проведено відкритий урок виробничого навчання в групі №6 «Робітник з комплексного ремонту та обслуговування будівель» на тему «Оздоблення поверхонь» — майстер виробничого навчання  Купровська А.В. На уроці учні показали майстерність в наклеюванні шпалер на обштукатурені поверхні.

              20.квітня було проведено конкурс творчих робіт «Творити вогнем» (між учнями групи №33 (електрогазозварники) викладач Турецька Н.В.) Кращою визначено роботу учня групи №33 Корня Олександра, він створив «Дерево вчених зварників», описавши історію розвитку зварювальної справи

              21квітня – відбулася  виховна година «Дуга стрічається з металом» — майстер виробничого навчання Скігар І.Ф. группа №33. Керівник групи разом з учнями підготували і розповіли присутнім про сучасні способи використання зварювання в космосі, в медицині і в багатьох  галузях народного господарства.

              22квітня – продемонстровано майстер-клас  «Виконання геометричної різьби по дереву» майстер виробничого навчання Кортко М.С. група №5. Майстер-клас проводився  разом з учнем групи №5 Білич Дмитром, який розповів присутнім про використання геометричної різьби по дереву, а також разом з майстром показав методи і способи виконання різьби, види використовуваних різців, з яких саме порід деревини краще виконувати різьбу. Всі бажаючі мали можливість повправлятися у виконанні різьби.

              26квітня  конкурс фахової майстерності зварників «Зварювання посудини, що працює під тиском» провів майстер виробничого навчання Скігар І.Ф. з учнями  групи №33. Учні за допомогою  електродугового зварювання зварювали ємність із пластин, яку потім перевіряли на герметичність. Перше місце зайняв Ткачук Іван, в якого у виробі були повністю відсутні свищі. Друге місце -  Корня Олександр і третє місце -  Шарабуряк Андрій.

              11 травня  було проведено відкрите  засідання Клубу веселих та кмітливих «Від Гефеста до Патона»,  викладачем Турецькою Неонілою Вікторівною. Важко переоцінити професію зварника, адже сфери її  застосування  дуже  широкі,  вона  вимагає  творчого  підходу,  нестандартного  мислення. Тому із метою кращого розуміння професії, для того щоб привити любов до обраної справи  було проведено дане відкрите засідання.

           В КВК брали участь дві команди – « Електрогефестівці»  група №6, які здобувають професію « Робітник з комплексного ремонту і обслуговування будівель» та «Патонівці» група №33, які здобувають професію «Електрогазозварник». Гра складалася із семи конкурсів. Всі учасники були нагороджені грамотами за активну участь у підготовці та проведені КВК.

  Leave a Reply