Діво Пресвята – Матір матерів,

  Пригорни до серця всіх своїх синів.

  Освіти їх душі світлом золотим,

  Виповни любовю неспокійний дім,

  Научи, як землю вберегти від зла,

  Розумом, діянням і крилом тепла.

  Зоря – зоряниця, сонце доброти,

  землю України щастям освіти!

  … Такими віршованими рядками розпочалася 12 листопада 2015 року лінійка приурочена «Дню захисника України», яка і першою розпочала цикл заходів приурочених для відзначення «Дня захисника України», яку провели викладач української мови та літератури Василик Марина Степанівна та викладач математики Зварич Ольга Миколаївна.

  Указом Президента України «Про День захисника України» від 14.10.2014 року  №806 встановлено День захисника України – свято, яке щорічно відзначають 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці.

  Мета свята – вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню в суспільстві патріотичного духу.

  Того ж дня, 12 листопада 2015 року,  в гуртожитку училища в приміщенні диско залу відбувся перегляд документального фільму про українську звитягу, мужність та героїзм «Аеропорт» режисера А. Сеітаблаєва.

  У вівторок 13 жовтня в приміщенні актової зали була проведена година спілкування для учнів І курсу Козаком Іваном Романовичем на тему «Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена  України». Під час години спілкування викладачем було чітко сформульовано історію створення Української Повстанської Армії та великий вклад становлення України, як незалежної суверенної держави.

  Цікавий та повчальний урок – презентацію провів Король Богдан Петрович,  15 жовтня, для учнів ІІ та ІІІ курсів. Темою даного уроку  «Україна – мати. Вмій її захищати» викладач стимулював учнів задуматися над їхнім вкладом в розвиток нашої держави, громадянський обов’язок  та патріотичне становлення їх, як відданих громадян своєї країни.

  Протягом тижня в бібліотеці училища була організована книжкова виставка «Мужність і відвага крізь покоління», яку підготувала бібліотекар Горбуль Марія Іллівна. Також в рамках тижня розпочалася акція збору пластмасових кришечок для протезування воїнів АТО, яка показу небайдужість молоді до волонтерства.

  Кожен народ, кожна нація повинні знати і шанувати свою історію. Скільки б років не минуло, не зітруться у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність та цілісність Вітчизни.

  Comments

  • Голосовая11-03-15

   16.10.2015 года в Торезском центре профессионально – технического образования прошел День здоровья. Мероприятие проводилось с целью пропаганды среди молодежи здорового образа жизни, развития ловкости, силы, выносливости

   Современные аудио поздравления

  • Вера01-26-16

   Цикл лекцій-бесід започаткуваний спільно з козацькою організацією Окремий Архангела Михаїла козацький полк , що має привернути увагу юнаків та дівчат до відродження козацького сослів'я в поєднанні з духовним, патріотичним, економічним та культурним розвитком суспільства в рамках однієї громади.

   Благодарю.

  Leave a Reply