Одвічна турбота дорослих в тому, як краще виховувати і поставити на ноги своїх дітей, щоб вони стали хорошими людьми, здобули професію засвоїли морально-етичні закони свого часу.

          09.10.2013р. відбулися батьківські збори учнів групи №27, на яких було обговорено ряд питань діяльності батьківського комітету та аналіз навчальної та виробничої роботи групи №27  ВПУ №24 м. Заставна. Аналіз зробила, класний керівник Шафер О.І. та викладач спецдисциплін Спіжавка Л.В.

           В роботі зборів прийняли участь директор ВПУ№24 Гула В. Я., заступник директора з виховної роботи Альохін В. С., майстер виробничого навчання групи №27 Князь Н.В.

          Батьки учнів, які були присутні на зборах, взяли активну участь в обговоренні питань навчальної та виробничої діяльності учнів груп. В своїх виступах вони ділилися власними враженнями про навчання, виробничу практику, організацію дозвілля та умови проживання в гуртожитку.

         Батькам та учням, керівником відеостудії, « Чисті роси » Скігарем В.І. було продеменстровано цикл відеофільмів всіх заходів училища, де приймали участь учні групи №27. Збори проводились в теплій, щирій, сімейній обстановці.

    Leave a Reply