16 березня 2017 року в училищі відбулася атестація педагогічних  працівників. Засідання атестаційної комісії було організовано та проведено у формі ярмарку педагогічних ідей. Цьогоріч в навчальному закладі атестувалося 11 педагогів. Усі вони підготували педагогічні портфоліо, в яких широко представили власну педагогічну діяльність, позаурочну роботу, роботу по підвищенню фахового рівня, індивідуальні методичні напрацювання. Педпрацівників атестували тактовно та доброзичливо. Питання членів атестаційної комісії стосувалися проблем навчально-виховного процесу, профорієнтаційної роботи, участі у різноманітних конкурсах та олімпіадах, підвищення ефективності проведення сучасного уроку.

    В процесі атестації здійснювався психолого-педагогічний супровід, вивчення надбань педагогів, результативність їх роботи, оцінка діяльності педпрацівників очима вихованців, батьків, колег по роботі. Під час підведення підсумків відзначалося те, що кожен педагогічний працівник, який підлягав атестації у 2016—2017н.р. оформив методичні матеріали на сайті навчального закладу, значна частина працівників протягом між атестаційного періоду, висвітлювала свої напрацювання на сторінках освітянської преси.

                На закінчення заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова атестаційної комісії, виконуючий обов’язки директора Ковальницький П.М., який тепло привітав педагогів з успішним проходженням атестації, особливо тих, що атестуються вперше, висловив надію на те, що й надалі педагогічний склад училища зможе вирішувати складні питання сьогодення у справі підготовки робітничих кадрів для народного господарства краю

    Leave a Reply