28 січня 2020 року заступником з навчально-методичної роботи Пазюк Зоряною Михайлівною була проведена інструктивно-методична нарада із викладачами загальноосвітніх дисциплін. У ході засідання згідно порядку денного з 1-го питання учасників засідання було ознайомлено із нормативно-правовою базою проведення ДПА/ЗНО 2020. Окрім того, координатор ЗНО закладу  Магалевич Галина Михайлівна співдоповіла про вимоги щодо реєстрації здобувачів освіти ІІІ курсу на ДПА/ЗНО 2020;  порядок  заповнення та терміни надання необхідної документації в ІФРЦОЯО.

     

     

    З 2-го питання було закцентовано увагу на заходах на базі закладу щодо підготовки майбутніх випускників до складання ДПА/ЗНО-2020. Зокрема, до відома викладачів базових дисциплін було доведено наказ ВПУ №24 м.Заставна Чернівецької області №19-0 «Про проведення онлайн тестування серед здобувачів освіти ІІІ курсу у рамках підготовки до  ДПА/ЗНО-2020»; ознайомлено із наявними інтернет-ресурсами.  Метою заходу є виявлення рівня знань максимальної кількості випускників, адже на пробне ЗНО зареєструвалось тільки 15%.

    У питанні «Різне» було обговорено нові освітні проекти, зокрема, пілотний етап міжнародного проекту «PISA», учасниками якого стануть цьогоріч 15-ти літні першокурсники закладу.

    Leave a Reply