21 листопада 2018 року адміністрація Вищого професійного училища №24 м. Заставна у складі в.о. директора — Ковальницького П. М., заступника з навчально-методичної роботи — Пазюк З.М., голови профспілки — Василик М.С., в.о. старшого майстра — Купровської А.В., а також викладачів, майстрів в/н, вихователів та працівників бібліотеки взяли участь у заході-реквієм приуроченому 5-ій річниці від початку Революції Гідності.

  Євромайдан 2013-14 рр. був викликаний бажанням громадян політичних та суспільних змін, спротивом політичного керівництва від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою відмовою від цього курсу. Саме інсценізацією подій Майдану і розпочався захід, в ході якого від органів місцевого самоврядування до слова було запрошено першого заступника голови Заставнівської райдержадміністрації — Молдавана В.М.

  Вшановуючи пам’ять про загиблих, до підніжжя обеліска Героїв Небесної Сотні учасники заходу покладали квіти та запалені лампадки як символ незгасаючих спогадів про тих, хто голіруч відстоював демократичні принципи на самовизначення та самоідентичність у нерівній боротьбі із беркутівцями…

  А сотню вже зустріли небеса...
  Летіли легко, хоч Майдан ридав…
  І з кров´ю перемішана сльоза….
  А батько сина ще не відпускав…

  І рани їхні вже не їм болять...
  Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло...
  Як крила ангела, злітаючи назад,
  Небесна сотня в вирій полетіла…

  Leave a Reply