27.12.2017 р. в актовій залі ВПУ № 24 м. Заставна відбувся виховний літературно-музичний захід, присвячений до Новорічно-Різдвяних свят, який підготували працівники бібліотеки, вихователі гуртожитку, гуртківці вокального, літературного – драматичного гуртків та гуртка «Умілі руки».

    В процесі його проведення звучали прозові та поетичні твори, розповіді про традиції святкування Святвечора та Христового Рождества, музичне оформлення новорічних пісень та колядок у виконанні Олександри Калинюк, Богдани Пастекевич, Іллі Гаврилецького, фольклорного гурту в складі учнів та вихователів гуртожитку.

    Найкращі слова вітання висловлювали Дід Мороз, Снігурочка та Новий рік, «циганський ансамбль», створений учнями гуртожитку, хлопці – посівальники та ведучі урочистого зібрання.

    На завершення дійства усіх присутніх та працівників училища із Новорічно — Різдвяними святами привітав в. о. директора ВПУ № 24 м. Заставна Ковальницький П.М., який подарував учасникам святкового заходу новорічні солодощі, побажав усім найкращих гараздів та веселих свят.

    Leave a Reply