16 листопада 2017 року на базі Вищого професійного училища №24 м. Заставна було організовано проведення семінару-практикуму викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з професійної підготовки кваліфікованих робітників з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» професійно-технічних навчальних закладів області з проблеми «Роль та місце соціального партнерства у процесі підготовки кваліфікованих робітників».

    Були присутні Микитюк Світлана Михайлівна – директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, Пацалюк Валерій Михайлович — т.в.о. начальника управління технічного нагляду Держсільгоспінспекції у Чернівецької області, Агатій Іван Іванович — методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, а також майстри виробничого навчання, викладачі спеціальних дисциплін ПТНЗ області, керівники фермерських господарств та агрофірм Заставнівського району.

    В програмі семінару було проведено відкритий урок виробничого навчання на базі агрофірми «Маяк». Заняття підготували та провели викладач спеціальних дисциплін Альохін Віктор Северинович та майстри виробничого навчання Марусик Василь Іванович, Семенюк Іван Михайлович. Так як захід було проведено на передодні святкування Дня працівника сільськогосподарського комплексу, учні училища по дарували учасникам семінару щирі привітання та музичні композиції.

    Leave a Reply