Згідно з планом роботи Вищого професійного училища №24м Заставна, з метою підвищення якості знань та навичок педагогічних працівників, поглиблення та розвитку творчих здібностей учнів, популяризації і реклами професій з 13 листопада по 24 листопада2017 року проходила декада професійної майстерності методичної комісії відділення механізації.

  Під час проведення декади були проведені такі заходи: конкурс стінних газет «Моя професія найкраща», виставка творчих робіт «Сучасні технології навчання на мої уроках», конкурси фахової майстерності з професій: «Кращий водій автомобіля 2017», «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А », кінолекторій «Дотримуйся правил дорожнього руху», семінар «Роль та місце соціального партнерства в процесі підготовки кваліфікованих робітників » а також відкриті уроки на тему: «Проїзд перехресть» викладач Мартинчук Д.Д. «Нарізування різьби» майстер виробничого навчання Барабащук С.В. «ТО колісного трактора МТЗ82» викладач Альохін В.С.

  13.11.2017р. — відбулося відкриття декади виставкою стінгазет та творчих учнівських робіт груп №1, №3, №11, №21, №23, №31, №34 з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, «Слюсар з ремонту автомобілів» — груп №23, №3. Кращими конкурсними роботами визнані стінгазети учнів групи №11 (Тема «Вивчаємо нову техніку»), групи №31 — «Набуті знання впроваджуємо в життя», групи № 23 — «Моя професія — автослюсар».

  13.11.2017р. — проведено відкритий урок на тему «Проїзд перехресть».

  Під час уроку учні працювали з картками завдань, макетами транспортних засобів та перехресть також були застосовані відеоматеріали правил проїзду перехресть.

  Урок був підготовлений та проведений викладачем вищої категорії Мартинчуком Дмитром Дмитровичем.

  Урочистим підняттям державного прапора було розпочато конкурс « Кращий водій Вищого професійного училища №24 м. Заставна», який відбувся 14 листопада 2017 року.

  В конкурсі приймали участь кращі учні училища та демонстрували свої знання та вміння які засвоїли в процесі навчання . В програму входили завдання з правил дорожнього руху, безпеки руху, будови автомобіля та виконання практичних вправ; підготовки до початку руху, заїзд в гараж, рух в обмеженому майданчику, рух змійкою, надання медичної допомоги.

  На першому етапі конкурсу учні відповідали на тестові завдання з програмового матеріалу та знання правил дорожнього руху.

  Під час другого – показали знання та вміння практичного виконання поставлених завдань, які здобули на уроках практичного керування.

  Учасники гідно боролися за призові місця :

  І місце — Карапка Богдан

  ІІ місце — Герелевич Василь

  ІІІ місце — розділили між собою Конет Віталій та Подолюк Микола

  Конкурс підготували та провели викладач Мартинчук Д.Д., майстри практичного керування: Хортюк В.М., Пазюк В.С., Нестрян Ю.Л.

  15 листопада 2017 року в слюсарній майстерні Вищого професійного училища №24 м.Заставна було проведено урок виробничого навчання в групі №23 яка здобувае професію «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів» на тему «Нарізування різьб.» Урок проводив майстер виробничого навчання першої категорії Барабащук Сергій Васильович.

  Під час уроку було застосовано наочні посібники, пристрої, інструмент для проведення нарізування різьб. Особливу увагу, майстер виробничого навчання, звернув на можливе виникнення браку при виконанні цієї операції та способи його усунення, звернув увагу кожного учня на дотримання вимог правил техніки безпеки.

  15.11.2017р. — проведено Кінолекторій на тему «Дотримуйся правил дорожнього руху». Викладач Мартинчук Д.Д. детально розповів про можливі небезпечні дорожні ситуації, та як вести себе на пішохідних переходах.

  Під час розповіді було продемонстровано відеофільми по правилах поведінки на дорогах.

  16.11.2017 р. — на базі майстерні "Агрохолдингу «Мрія» в групі №11 за професією «Тракторист-машиніст (л/с) с/г виробництва, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С» викладачем спецдисциплін Альохіном В.С. проведено відкритий урок на тему: «ТО-1 колісного трактора МТЗ-80-82», Урок супроводжувався яскравою мультимедійною презентацією, застосуванням інтерактивних форм проведення.

  24 листопада 2017 року на навчальному полігоні Вищого професійного училища №24 м. Заставна було проведено конкурс професійної майстерності з професії «Тракторист машиніст с/г виробництва категорії А»

  Конкурс складався з теоретичного та практичного турів, де кожен з учасників, продемонстрував свій рівень теоретичних знань уміння і практичні навики з підготовки до роботи та водіння трактора

  Конкурсанти відзначені у трьох номінаціях у відповідності до якості виконаних завдань. Призові місця серед конкурсантів вибороли:

  I місце

  Березовський Сергій, №31

  II місце

  Дарійчук Віталій, групи № 31

  III місце

  Голінатий Денис, групи № 31

   

  24.11.2017 р. проведено підсумкове засідання методкомісії на тему: «Підведення підсумків декади фахової майстерності відділення механізації», де було відмічено високий організаційно-методичний рівень проведення декади.

  Leave a Reply