З 28 листопада по 02 грудня у Вищому професійному училищі № 24 м. Заставна було проведено декаду професійної майстерності методичної комісії відділення механізації.

  28.листопада майстром з практичного водіння автомобілів Пазюком В. С. було проведено відкритий урок на тему :«Подолання пагорбів із зупинкою та рушання з місця на підйомі та схилах». Урок підготовлений та проведений на високому професійному та методичному рівні.

  До уроку підготовлено всю необхідну документацію, розширений план уроку , розроблено інструкційні карти по проведенні інструктажу з проведення щозмінного технічного огляду за автомобілем, правил безпеки під час руху та зупинок. Підготовлено необхідний інструмент та матеріали та місце проведення.

  Заняття складалось з вступної основної та заключної частини під час проведення яких всі присутні мали можливість ознайомитись з досвідом роботи майстра з практичного водіння автомобіля.

  29.11 2016 року викладачем спеціальних дисциплін Альохіном В.С. було проведено відкритий урок на тему: «Безпека руху при водінні автомобіля в нічний час»

  01.12.2016 року в групі № 23 учні, якої здобувають професію «Слюсар з ремонту автомобілів» було проведено конкурс професійної майстерності.

  Учасники показали відмінні знання з професії виконуючи роботи по обслуговуванні та ремонту вузлів та агрегатів автомобілів.

  Переможцями стали Ткачук Василь, Шевкеник Павло Одовійчук Павло.

  01. 12.2016 року в приміщенні слюсарної майстерні викладач спеціальних дисциплін Дутчак Д.С. провів заняття гуртка «Тракторист» на тему: « Будова та ремонт пускового двигуна ПД-10У, під час якого учні мали змогу глибше ознайомитись з будовою основними регулюваннями та ремонтом основних вузлів системи пуску тракторних двигунів.

  02.12.2016 року проведено конкурс професійної майстерності «Кращий орач училища» Конкурс складався з двох етапів ,теоретичної та практичної частини. В конкурсі приймали участь кращі учні училища

  Перемогу вибороли – перше місце Гривул Констянтин група №11

  друге місце Кармеліта Євген група №31

  трете місце Андрійовський Андрій група №21

  Leave a Reply