Згідно з планом роботи училища та планом роботи методичної комісії гуманітарних дисциплін з 1 березня по 12 березня 2016 року в училищі проводилася декада педагогічної майстерності викладачів гуманітарних дисциплін. В ході проведення декади брали участь всі викладачі методичної комісії, які продемонстрували різні форми та методи своєї роботи, поділилися з колегами досвідом і почерпнули для себе щось нове і корисне.  Всі заходи проводилися з використанням комп’ютерних мультимедійних презентацій та переглядом відеороликів.

          1 березня  викладач англійської мови Понич Віра Василівна провела засідання англомовного гуртка «Невгамовні» на тему: «Англійська – мова міжнародного спілкування». Тему обрано невипадково адже 2016 рік проголошено Роком англійської мови.

        2 березня викладач німецької та англійської мови Пазюк Зоряна Михайлівна провела засідання німецькомовного клубу на тему: «Подорож Австрією». Учасники заходу здійснюючи віртуальну подорож Австрією.

               3 березня  викладач української мови та літератури Василик Марина Степанівна провела відкритий урок з української мови на тему: «Система частин мови. Рід іменників.  Назви осіб за професією та посадою»  На уроці використано національну символіку, колоски, каравай.

          4 березня викладач німецької мови Дутчак Софія Андріївна провела  відкритий урок з німецької мови на тему: «Ми — українці»  Урок багатий наочністю, використано різні методи роботи. Викладач вміло організувала роботу учнів в доступній формі подавала матеріал, що дало позитивний результат.

          4 березня відкритий урок на тему: «Я (романтика) » М.Хвильового – новела про добро і зло в житті та в душі» провела викладач української мови та літератури Магалевич Галина Михайлівна. Урок насичений наочністю, було використано інтерактивну гру «Пазли», «Інформативне гроно», техніку «Так чи ні», продемонстровано презентацію з даної теми.

  9 березня засідання гуртка «Наддністряночка»  на тему: «Всі ми — Шевченкова родина» провела викладач української мови та літератури Василик Марина Степанівна. Захід проведено  у формі віртуальної подорожі місцями де народився та проживав Т.Г.Шевченко.

       10 березня, день пам’яті Т.Г.Шевченка, викладач української мови та літератури  Магалевич Галина Михайлівна, організувала конкурс читців Шевченківської поезії  «Пророче Шевченкове слово». В конкурсі взяли участь учні всіх курсів.

          10 березня відкритий  урок на тему: « Патрік Зюскінд. Роман «Запахи» провела викладач зарубіжної літератури Пшегодська Лілія Михайлівна. Викладач на високому рівні володіла знаннями з предмету, вміла  доступно подавала його учням, сприяла формуванню світогляду учнів.

  10 березня відкритий урок на тему: « Сучасні комунікаційні технології в нашому житті» провела викладач англійської мови Понич Віра Василівна. На уроці продемонстровано цікаві відеоролики про важливість інтернету в житті сучасної молоді.

           11 березня засідання літературної вітальні на тему: «Кохати – то народжувати щастя»,  влаштувала  викладач зарубіжної літератури Пшегодська Лілія Михайлівна. Захід спрямований на допомогу учням розібратися у своїх почуттях, зрозуміти різницю між захопленням і коханням. Викладач розуміла психологію підлітків і досконало втілила її  в підборі поезій для читців. Захід мав  велике виховне значення.

           12 березня відкритий урок на тему: «Німецька національна кухня» провела  викладач німецької мови Пазюк Зоряна Михайлівна. Викладач  поділила групу на дві команди та в ході уроку застосувала гру «Пазл» (у вигляді презентації) — для тренування лексики, «Фіктивне  інтерв'ю» — для активізації усного мовлення, кільцеву гру «Салат речень» — з метою  вдосконалення лексико-граматичних навиків, «Відеоподорож в Мюнхен» для візуалізації та мотивації навчальної діяльності учнів на уроці.

  Підсумки проведення декади свідчать про те, що викладачі прикладають багато зусиль і енергії в напрямку підвищення ефективності та якості проведення уроків та позаурочної роботи, шукають нові шляхи і методи проведення уроків,  застосовують новітні технології навчання. Такий підхід сприяє покращенню стану викладання та підвищує інтерес учнів до навчання.

  Leave a Reply