28 лютого 2018 року на базі Вищого професійного училища №24 м.Заставна відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів спеціальних дисциплін, майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників будівельного напрямку на тему «Професійна компетентність педагога як основа становлення кваліфікованого робітника».

  Виконуючий обов'язки директора Вищого професійного училища №24 м.Заставна П.М.Ковальницький ознайомив присутніх з візитною карткою навчального закладу.

  У ході засідання методичного об’єднання проведено два відкритих уроки:
  — виробничого навчання у групі №26, І курс навчання, з професії «Робітник комплексного ремонту і обслуговування будівель»,на тему «Обклеювання стін шпалерами», на якому майстер виробничого навчання М.С.Кортко поділився з учасниками методоб’єднання інноваційними педагогічними та виробничими технологіями, які використовує для підготовки кваліфікованих робітників; цікаво, доступно майстер ознайомив учнів із технологічною послідовністю наклеювання паперових шпалер

   

  виробничого навчання у групі №26, ІІ курс навчання, з професії «Робітник комплексного ремонту і обслуговування будівель», на тему: «Монтаж сантехнічного обладнання до систем водопроводу та каналізації», на якому майстер виробничого навчання Б.Й Андрусик ознайомлював учнів із способами підключення унітазів та умивальників до мереж водопостачання та каналізації. На уроці учні виконували навішування умивальників на стіну і під'єднання їх до водопостачання, а також виконували під'єднання унітазів та біде до каналізації. Майстер ознайомив учнів із новітніми сантехнічними інструментами і як вправно з ним працювати

  Перед членами методичного об’єднання виступила методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Г.О.Беньовська, по темі «Сучасні педагогічні технології: сутнісна технологія»

  Голова методичної комісії будівельного циклу училища Турецька Н.В. провела тренінг «Професійна компетентність педагога», який пройшов у цікавій і невимушеній обстановці. З учасниками тренінгу були проведені цікаві вправи «Чарівний глечик», «Оплески», «Фізкультхвилинка», «Крок до успіху»

  Також згідно плану засідання методичного об'єднання було проведено майстер клас «Сучасні будівельні матеріали та технології ТМ «Сaparol», під керівництвом Л.Г.Кобелянської начальника декор відділу ТзОВ «Епіцентр К». Учням і працівникам було представлено способи роботи із новими сучасними матеріалами даних фірм, дана була їм можливість попробувати себе в роботі із матеріалами цих відомих фірм.

  Роботу засідання методоб’єднання завершили оглядом архітектури Заставнівщини

  Leave a Reply