В останні дні осені у ВПУ-24 м. Заставна, проходив «Осінній бал Пан +Пані». Свято проходило між учнями груп 1 курсу з професій «Робітник з комплексного ремонту і обслуговування будівель» та «Перукар модельєр, манікюрниця». Свято проходило в жартівливій формі у вигляді авіа перельоту Міжнародних авіаліній «РКРОБ» і «ПММ». Змагалися між собою чотири пари Сметанюк Андрій та Марусик Аня, Бучок Вадим та Андрух Настя, Маник Микола та Міщенко Христина, Маліновський Дмитро та Матейців Марина.

  Учасники змагалися у пятьох номінаціях – «Зустрічайте, це ми», в якому конкурсанти розповідали про себе, свої захоплення, «Скажи правильну відповідь», «Танцювальний карнавал» де конкурсанти за результатами попереднього жеребкування презентували та затанцювали кілька характерних рухів, у відповідних костюмах, грузинську лезгінку, польський танець «Краковяк», циганський танець і запальний твіст ,


  «Акторська майстерність», коли партнерші витягали листочок з казковим героєм і намагалися рухами без слів показати партнеру що там зображено, «Континент чудового настрою» — це модне дефіле дівчат у сукнях з підручних матеріалів (сукні з газет, пакетів, кульок, стрічок від відеокасет) та хлопців у робочому одязі зі своєї професії .

  У перервах між конкурсами учні двох груп читали вірші про осінь і кохання, розважали гостей піснями, розігрувалися призи між глядачами.

  Впродовж конкурсу працювало поважне журі у складі працівників Мякоти М.В, Тофан М.І, Василик М.С., Якимик В.В.

  По підсумках конкурсів перемогли і стали Королем і Королевою балу пара Маліновський Дмитро та Матейців Марина, у номінації глядацьких симпатій перемогла пара Бучок Вадим та Андрух Настя, у номінації Міс і Містер Привабливість перемогла пара Маник Микола та Міщенко Христина, а пара Сметанюк Андрій та Марусик Аня одержали перемогу в номінації Міс і Містер Чарівність.

  Ведучими свята були учні Пісецька Оксана та Вітрікус Михайло і Оробець Юрій.

  Організаторами осіннього балу були класні керівники Турецька Неоніла Вікторівна та Зварич Ольга Миколаївна. Саме в цей день у групах № 6 «Робітник з комплексного ремонту і обслуговування будинків »та №8 «Перукар модельєр, манікюрниця» проходили і батьківські збори. Батьки відвідали уроки виробничого навчання, зуміли побачити чого ж їхні діти навчилися за два місяці навчання в училищі. Увазі батьків були представлені виготовлені учнями групи№6 маленькі деревяні стільчики і кухонні дощечки, вимуровані з цегли арки, стовпці та кути, а учні групи №8 виконували гарні зачіски, які потім були продемонстровані на виховному заході. І на завершення батьки відпочили на позакласному заході, де побачили як їхні діти проводять вільний від уроків час.

  Leave a Reply