Справжній будівельник – це не просто професія, це покликання, це творчість, і кожен її представник, по справжньому «поет» і «творець » своєї справи. Від багатьох професій, прекрасних і різних, праця будівельника відрізняється тим, що його робота втілюється в красу наших міст, зручність квартир, складне переплетення заводських конструкцій.

  Кожен будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найактуальнішою. І це зрозуміло: адже в ім'я Людини , для блага Людини трудяться наші будівельники.

  Нині неможливо собі уявити міста, села, селища, мегаполіс — котрі б не розвивалися, не будувалися, не модернізувалися, не ремонтувалися. Інтерес до професії будівельника постійно зростає, як це не парадоксально, відповідно до росту вимог до цієї професії, а вони змінюються постійно. Ледве не щодня з'являється щось нове,що треба втілювати в життя. От і в нашому училищі з 20 листопада по 1 грудня 2017 року згідно плану роботи училища та плану роботи методичної комісії будівельного циклу було організовано проведено декаду фахової майстерності викладачів та майстрів будівельного напрямку. Формат декади «Будівельник – творець майбутнього», девіз декади«Країні – наша майстерність»

  В ході декади було проведено ряд заходів:

  1. 20.11.2017 на загальноучилищній лінійці відбулося відкриття декади, де голова методичної комісії, розповіла про значимість професії і ознайомила присутніх із планом проведення декади фахової майстерності будівельників
  2. 22.11.2017 Конкурс міні творів «Моя професія найкраща» (між учнями групп №6,26), особливо слід відмітити міні твори учнів групи 26 Вакарчука Віктора, Косова Олега, Єрійчука Дмитра, та учнів групи №6 Маліновського Дмитра, Вітрікуса Михайла, Оробця Юрія та Маника Миколи, які в своїх роботах розповіди чим саме професія будівельників їх привабила, її переваги і перспективи.
  3. 23.11.2017 Випуск методичного бюлетня «Творіння зодчих будуть жити вічно». В бюлетені дана розповідь, фотографії про сім чудес Буковини,

  428.11.2017 Прийняли участь у симінарі –практикумі «Сучасні будівельні матеріали та технології тм Sniezka Foveo Vidaron» (який проводить НМЦПТО м. Чернівці)

  29.11.2017 виховний захід .Свято осені. «Знімаємо осіннє кіно» (групи № 6і8 ).Учні впродовж свята розповідали про цікаві моменти учнівського життя в гуртожитку і в навчанні в гумористичній формі, співали,танцювали. На закінчення свята було показано присутнім «Осіннє кіно».  Також в цей день відбулися батьківські збори в группах №6 і групі№8. Збори проходили по темі «Виховання духовних цінностей сім'Ї». Цього дня батьки відвідали виховний захід та виставку технічної творчості , яку організували майстри виробничого навчання Кортко М.М., Купровська А.В. та Андрусик Б.Й.   1. 30.11.2017 Відкритий інтегрований урок із матеріалознавства в групі №26 «Бетони», який проводила викладач Турецька Н.В. та викладачі фізики Кольба М.З та хімії Ковалик О.М. На уроці було використано багато різних форм і методів проведення – метод «Доміно», тестове опитування, криптограма, слайдова презентація, відеофільми, опорний конспект, розроблена тематична папка.

   

  В цей самий день між учнями групи №6 з професії «Робітник комплексного ремонту і обслуговування будинків» проходив конкурс професійної майстерності малярів майстри виробничого навчання Купровська Анна Василівна та Андрусик Богдан Йосипович. Завданням було прошпаклювати і розрівняти поверхню стіни у приміщенні кімнати майстрів . Із завданням справилися всі учні . Але І місце розділили Сметанюк Андрій та Тирон Любомир, ІІ місце Чуприк Олег та Паранкевич Євген, ІІІ місце Оробець Юрій, Вітрікус Михайло, Загороднюк Леонід та Любенький Юрій.
  Також 30 листопада проведена виховна година «Моє захоплення – моя професія» (група 26 майстер виробничого навчання Кортко М.С., класний керівник Волянська Ю ). Впродовж виховної години учні розповідали про переваги професії, історію виникнення, розв'язували психологічні тести про професію, розв'язували кросворди. Година пролетіла цікаво і непомітно

  В бібліотеці бібліотекарем Тофан М.І. була проведена виставка навчальної літератури для будівельників.

  9. 1.12.2017 Майстром виробничого навчання було представлено проект «Кімната майстрів», в якому майстер переконливо презентувала відремонтоване під кімнату майстрів незадіяне приміщення гуртожитку, витрати на реконструкцію та ремонт

  Предметна декада будівельних професій дала змогу донести до кожного учасника навчального процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.

  Leave a Reply